Striptiz męski na wieczór panieński

jak zorganizować wieczór panieńskiWieczór panieński to impreza jedyna w swoim rodzaju. Ważne, aby wypadła jak najlepiej i była zapamiętana na długie lata. Jak zorganizować idealny wieczór panieński? Opcji jest wiele… Świadkowe wpadają na różne pomysły, kupują gadżety, wymyślają ciekawe zabawy, zadania dla Panny Młodej. Możecie spędzić ten dzień w spa, na kursie tańca erotycznego czy w kinie. My proponujemy Wam atrakcję, dzięki której zorganizowaną przez Was imprezę będziecie wspominać przez długi czas!

Jeśli zależy Wam na wspaniałej zabawie, pokaz tancerza erotycznego z grupy Gentlemen to atrakcja, która umili tą ostatnią noc wolności i sprawi, że wieczór będzie niezapomniany i wyjątkowy.

Nasze występy zawierają elementy erotyki, gry aktorskiej oraz umiejętności tanecznych.

Wszystko to odbywa się w sposób zmysłowy, efektowny i pobudzający wyobraźnię!

Tancerz erotyczny wykonuje pokaz dla Panny Młodej oraz dla wszystkich uczestniczek imprezy. Po pokazie pozostaje chwilę na imprezie porozmawiać, potańczyć, porobić zdjęcia. Pokaz może odbyć się zarówno w mieszkaniu prywatnym, wynajętym apartamencie, restauracji, może być to również striptiz w klubie.

Każda z Pań zainteresowana organizacją pokazu ma możliwość wyboru stroju, w którym pojawi się nasz tancerz np. policjant, elegant, żołnierz, robotnik, kowboj, lekarz, marynarz …to tylko kilka propozycji. Jeśli macie inne życzenia, upodobania nie ma problemu!

Zrobimy wszystko abyście były zadowolone! 😉

Całość odbywa się ze smakiem oraz w „dobrym guście”, dlatego nasi tancerze nigdy nie rozbierają się do końca.

Tancerz erotyczny/striptizer na wieczór panieński to wspaniały prezent dla przyszłej Panny Młodej!

Zarezerwuj już TERAZ profesjonalny striptiz na swój wieczór panieński!
Ceny już od 350zł!

Kontakt:
biuro@taniecerotyczny.net
tel. 537-464-376
lub kliknij TUTAJ

 

Występujemy w całej Polsce. Może to być męski striptiz Wrocław, striptizer Katowice, Opole, Trójmiasto, Łódź oraz męski striptiz Warszawa. Pojawiamy się też w takich miastach jak Koszalin, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz czy Gdańsk. Chippendales pojawi się na Twojej imprezie i wykona profesjonalny striptis. Panieńskie z naszym udziałem to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Nasi striptizerzy to wspaniali tancerze, a do tego przystojni panowie. Zapraszamy!